Видавництво грамота Видавництво грамота

Англійська мова

Підручник для 2 класу
закладів загальної середньої освіти
(з аудіосупроводом)
Автор Т. Ю. Бєляєва

Гортати підручник

Про автора

Тетяна Бєляєва −

викладач англійської та німецької мов, філолог, перекладач, дипломований спеціаліст КНУ ім. Тараса Шевченка (1997), МВА (2002), засновник і керівник Центру раннього розвитку «Еники-Беники» (2003−2009). Ліцензований педагог міжнародної програми Kindermusik (з 2010 р.), представник Kindermusik в Україні та Східній Європі (2012−2014). Модератор проектів ЕдЕра та МОН «Розвантаження програм початкової школи» (2016), «Оновлення програм 5−9 класів» (2017). Рівень володіння англійською — С1 (2017). Автор підручника «Англійська мова. 1 клас» (2018).
Кредо:
«Я безмежно люблю англійську мову. Вона мелодійна, ритмічна, у ній море сенсів і багато гумору. І головне − вона подобається дітям:) Моя мрія – зробити вивчення англійської мови для дітей легким і веселим!»
Тетяна Бєляєва

«Якщо ти спілкуєшся з людиною мовою, яку вона розуміє, — вона сприймає це розумом. Якщо ти спілкуєшся з нею її рідною мовою — вона сприймає це серцем».

(Нельсон Мандела, політичний діяч)

Методичні рекомендації для початкової школи.
Англійська мова

Анотація

Підручник укладений відповідно до Державного стандарту початкової освіти та концепції Нової української школи. Основну увагу в ньому приділено принципам компетентнісного підходу, що передбачає вивчення англійської мови з використанням міжпредметних зв’язків.
Цінності підручника — дружба, емпатія, толерантність, комунікабельність, інклюзивне навчання, родинне спілкування, любов до природи та своєї країни, вивчення культури країн виучуваної мови, здоровий спосіб життя й харчування, екологія, фінансова грамотність та громадянська відповідальність.
У підручнику п’ять тематичних розділів, матеріал у яких розподілений на уроки. Наприкінці кожного розділу подано узагальнення. Вправи створені з урахуванням вікових особливостей сприйняття другокласників, зокрема передбачено завдання для говоріння, аудіювання, читання, для роботи в парах і групах, а також творчі та ігрові.

Переглянути підручник

«Особисто я вважаю, що граматика — це спосіб досягнення краси».


(Мюріел Барбері, письменниця)

Основні рубрики підручника:


Послухай!


Скажи!


Зроби!


Заспівай пісню!


Поспілкуйся з друзями!


Запам'ятай!

Родзинки підручника

Англійська мова from gramotapublishing
Вас можуть зацікавити:

Англійська мова.
Робочий зошит (1 клас)

Автор Т. Ю. Бєляєва

Німецька мова.
Робочий зошит (1 клас)

Автор Л. В. Горбач

Німецька мова.
Підручник з аудіосупроводом (1 клас)

Автор Л. В. Горбач

Англійська мова
1 клас

Автор Т. Ю. Бєляєва