Видавництво грамота Видавництво грамота

Німецька мова

Підручник для 2 класу
закладів загальної середньої освіти
(з аудіосупроводом)

Автор Людмила Горбач

Гортати підручник

Про автораЛюдмила Горбач −

учитель-методист німецької мови (стаж роботи в школі — понад 30 років); багато разів проходила стажування в школах Німеччини, брала участь у семінарах Гете-Інституту в Німеччині («Мюнхен і Дрезден у порівнянні», «Гамбург — центр мас-медіа» тощо); мультиплікатор Гете-Інституту, автор підручників з німецької мови для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови та німецької мови як другої іноземної.

Deutsch lernen macht Spaß! /
Навчання німецької мови приносить задоволення!

Анотація

Підручник створений відповідно до чинної програми з іноземних мов для закладів загальної середньої освіти й базується на засадах концепції Нової української школи.

Розділи мають поурочну структуру.

У кінці кожного розділу пропонується ігровий урок (урок-гра, урок-проект, урок-майстрування), який дає можливість учням використати набуті знання в комунікативній ситуації.

Підручник передбачає використання комунікативно-ігрової методики на уроці та є основним компонентом навчально-методичного комплекту.

Для учнів, учителів, батьків.

Переглянути підручник

Підручник створений відповідно до чинної програми з іноземних мов для закладів загальної середньої освіти й базується на засадах концепції Нової української школи.

Підручник укладений за розділами, які мають поурочну структуру. Наприкінці кожного розділу пропонуються уроки-ігри та уроки-майстрування, які дають можливість учням використати набуті знання в комунікативній ситуації.

Підручник передбачає використання комунікативно-ігрової методики на уроці та є основним компонентом навчально- методичного комплекту.

Для учнів, учителів, методистів, батьків.


Основні рубрики підручника:


Прочитай


Діалогічне мовлення


Послухай і повтори


Заспівай


Монологічне мовлення


Пограйся

Підручник відповідає:

• концепції Нової української школи;

• новій навчальній програмі з іноземних мов для закладів загальної середньої освіти;

• Державному стандарту освіти.

Авторська концепція

1. Підручник реалізує компетентнісний підхід в освітньому процесі та забезпечує практичне застосування здобутих під час навчальної діяльності знань і досвіду.

2. Підручник чітко структурований. У кінці кожного розділу подано ігровий урок (урок-гра, урок-проект, урок-майстрування), що має на меті узагальнення та повторення вивченого матеріалу.

3. Змістове наповнення підручника відповідає віковим особливостям, мовленнєвим можливостям і комунікативним потребам школярів.

4. Підручник містить римування, вірші, пісні, які сприяють розвитку фонематичного слуху та вимови учнів, а також тренуванню мовного матеріалу.

5. Сучасне та яскраве художнє оформлення підручника, ілюстративний матеріал слугує для семантизаціії лексичних одиниць, моделювання ситуацій спілкування, а також є основою для виконання завдань з аудіювання, усного мовлення тощо.

6. Повторюваність матеріалу сприяє поступовому мимовільному запам’ятовуванню базової лексики й мовленнєвих структур, які є опорою під час формування навичок спілкування.

Вас можуть зацікавити:

Англійська мова.
Робочий зошит (1 клас)

Автор Т. Ю. Бєляєва

Німецька мова.
Робочий зошит (1 клас)

Автор Л. В. Горбач

Німецька мова.
Підручник з аудіосупроводом (1 клас)

Автор Л. В. Горбач

Англійська мова
1 клас

Автор Т. Ю. Бєляєва