Видавництво грамота Видавництво грамота

Англійська мова

Автор Т. Ю. Бєляєва

Підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)

Гортати підручник

Про автора

Тетяна Бєляєва −

викладач англійської та німецької мов, філолог, перекладач, дипломований спеціаліст КНУ ім. Тараса Шевченка (1997). МВА (2002), засновник і керівник Центру раннього розвитку «Еники-Беники» (2003−2009). Ліцензований педагог міжнародної програми Kindermusik (з 2010 р.), представник Kindermusik в Україні та Східній Європі (2012−2014). Модератор проектів ЕдЕра та МОН «Розвантаження програм початкової школи» (2016), «Оновлення програм 5−9 класів» (2017). Рівень володіння англійською − С1 (2017). Нині − викладач англійської мови в НВК «Зеленсад».
Кредо:
«Я безмежно люблю англійську мову. Вона мелодійна, ритмічна, у ній море сенсів і багато гумору. І головне − вона подобається дітям:) Моя мрія – зробити вивчення англійської мови для дітей легким і веселим!»
Тетяна Бєляєва

The only source of knowledge is experience.
Досвід — єдине джерело знань (Альберт Ейнштейн)

Знайомство з автором підручника
«Англійська мова. 1 клас»

Анотація

Підручник укладений відповідно до Державного стандарту початкової освіти та концепції Нової української школи. Основну увагу в ньому приділено принципам компетентнісного підходу, що передбачає вивчення англійської мови з використанням міжпредметних зв’язків.

Цінності підручника — дитиноцентризм, емпатія, інклюзивне навчання, творчий підхід, родинне спілкування, дружба, повага та взаємодопомога, любов до природи, родини, своєї країни, здоровий спосіб життя й харчування, екологія, економічне мислення та громадянська відповідальність.

У підручнику шість тематичних розділів, матеріал у яких розподілений на уроки. Наприкінці кожного розділу подано узагальнення. Вправи створені з урахуванням вікових особливостей сприйняття першокласників, зокрема передбачено завдання для говоріння, аудіювання, читання, для роботи в парах і групах, а також творчі та ігрові.

Для учнів, учителів, методистів, батьків.

Переглянути підручник

What is in the middle of Paris?
Париж – що знаходиться посеред нього?


Відповідь: The letter “R” / Літера “Р” (Англійська загадка).

Основні рубрики підручника:


Послухай!


Скажи!


Зроби!


Покажи!


Заспівай пісню!


Порахуй!


Пограйся!


Подумай!

Родзинки підручника

Вас можуть зацікавити

Українська мова
Буквар
(У двох частинах)

Автор М. Д. Захарійчук

Математика
1 клас

Автор Л. В. Оляницька

Інтегрований курс
«Я досліджую світ»
(У двох частинах)

Автори: І. В. Андрусенко, Н. В. Котелянець, О. В Агєєва

Німецька мова
1 клас

Автор Л. В. Горбач